HairFor2 25g

Mikrowłókna nowej generacji

HairFor2 25g

Mikrowłókna nowej generacji


Mikrowłókna HairFor2 to najnowszy produkt niemieckiego producenta kosmetyków do zagęszczania włosów. Podobnie jak lakiery, mikrowłokna HairFor2 cechuje bardzo wysoka jakość. Doskonale zagęszczają rzadkie włosy, są wygodne w aplikacji oraz całkowicie bezpieczne dla włosów i skóry głowy. 

Stara cena: 99.00 zł
Promocja: 79.00 zł

Pokaż paletę kolorów

4.8/5 - ( 6 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 75.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 72.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 70.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Mikrowłókna HairFor2 25g - opis działania:

To najnowszy produkt niemieckiego producenta kosmetyków do zagęszczania włosów. Podobnie jak lakiery, mikrowłókna HairFor2 cechuje bardzo wysoka jakość. Doskonale zagęszczają rzadkie włosy, są wygodne w aplikacji oraz całkowicie bezpieczne dla włosów i skóry głowy.

Wystarczy posypać włosy włóknami HairFor2 i wgładzić je delikatnie dłonią lub opuszkami palców. Natychmiast włosy staną się gęstsze, a fryzura pełniejsza. Następnie dobrze jest włosy spryskać lakierem utrwalającym aby mocniej związać mikrowłókna z włosami. Tak zagęszczone włosy można dodatkowo jeszcze rozczesać po wyschnięciu lakieru. Będą one nie tylko gęstsze, ale również sztywniejsze i będą sprawiać wrażenie mocnych, grubych włosów.

Dostępne kolory

Mikrowłókna HairFor2 dostępny jest w 5 naturalnie wyglądających kolorach. Można je ze sobą łączyć aby uzyskać optymalny efekt. Jeśli włosy siwieją, najpierw należy zastosować kolor siwy, a następnie kolor właściwy dla włosów. Kolor nanowłókien nie musi być identyczny z kolorem włosów. Jeśli Nanogen jest ciemniejszy od włosów, delikatnie je przyciemni, jeśli jest jaśniejszy, delikatnie je rozjaśni. Zalecamy stosowanie raczej ciemniejszych kolorów niż za jasnych.

                              
 

Sposób użycia:

Umyj i wysusz włosy. Ułóż dowolną fryzurę, a następnie posyp mikrowłóknami Hairfor2 miejsca z przerzedzonymi włosami.

Pogładź dłońmi posypane mikrowłóknami włosy. Zobaczysz jak prześwity skóry głowy znikają, a fryzura staje się gęsta i naturalna.

Po nałożeniu kosmetyku zalecamy spryskanie włosów lakierem Hairfor2 Spray, aby jeszcze mocniej związać mikrowłókna z włosami. Zastosowanie lakieru nie jest konieczne, ale dodaje dodatkowego komfortu. Lakier Hairfor2 Spray ma silne właściwości wodoodporne.

Wiele osób poprzez metodę prób i błędów wymyśla sobie swój najlepszy sposób na zastosowanie Hairfor2. Każde włosy są inne i istnieje wiele różnych fryzur dla których można w różny sposób stosować Hairfor2.

 


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie