Najczęstsze pytania

1.Jak używa się preparat HairFor2?

Nakładanie jest proste – należy jedynie równomiernie spryskać preparatem wszystkie miejsca, w których występują przerzedzenia. Kilka szybkich pryśnięć, aż do uzyskania pożądanego efektu. Następnie dobrze jest delikatnie spryskać włosy lakierem dla wzmocnienia rezultatu.

2.Jak długo preparat HairFor2 utrzymuje się na włosach?

Mikrowłókna HairFor2 są odporne na wodę i utrzymują się we włosach, aż do umycia ich za pomocą dowolnego szamponu.

3.Czy w czasie używania preparatu można ćwiczyć i pocić się?

Oczywiście, mikrowłókna HairFor2 są wodoodporne więc ani pot, ani nawet deszcz nie wpłynie na pogorszenie ich wyglądu. Z preparatem HairFor2 można spokojnie uprawiać dowolne sporty.

4.Jak usunąć mikrowłókna HairFor2 z materiału?

Dobrze nałożone mikrowłókna mocno przywierają do włosów, ale jeśli zdarzy się, że jakaś część z nich opadnie na ubrania, usuwa się je w czasie normalnego prania. Jednak szczególną uwagę należy zwrócić przy nakładaniu preparatu, by nie zabrudzić ubrania lub innych przedmiotów.

5.Na jak długo wystarcza 1 opakowanie preparatu HairFor2?

Jedno opakowanie 300ml wystarcza przeciętnie na 60 zastosowań, czyli na ok. 3 miesięce w zależności od potrzeby i częstości użycia.

6.Czy można stosować preparat HairFor2 po przeszczepie włosów?

Tak. HairFor2 został opracowany przez chirurgów zajmujących się przeszczepami. Wiadomo, że przeszczep nie przynosi natychmiastowych rezultatów i dlatego HairFor2 to idealne rozwiązanie dla osób czekających na efekty zabiegu. Udowodniono, że preparat jest bezpieczny dla skóry głowy i rzadkich włosów, ale ważne jest by skóra głowy została wyleczona po zabiegu przed zastosowaniem preparatu.

7.Czy preparat HairFor2 działa na włosy?

Najlepsze efekty stosowania preparatu osiąga się przy włosach powyżej 25mm. Najważniejsze jest jednak, by na skórze głowy były jakieś włoski do których przyczepią się mikrowłókna HairFor2. W przypadku braku włosów na skórze głowy preparat nie zadziała.

8.Czy można zastosować HairFor2 wraz z innymi produktami do włosów?

Tak, takie produkty jak wosk czy żel mogą być nałożone dopiero wtedy, gdy mikrowłókna HairFor2 będą całkowicie suche. Poza tym zaleca się zastosowanie sprayu do włosów dla lepszego efektu.

9.Jak wybrać kolor HairFor2?

Należy wybrać kolor, który najbardziej zbliżony jest do koloru włosów. W razie wątpliwości lepiej wybrać ciemniejszy odcień. Kolory można łączyć, by uzyskać lepszy efekt.

10.Po jakim czasie kończy się ważność preparatu HairFor2?

Preparat ten nie ma daty ważności i jego działanie nie pogorszy się z czasem.

11.Czy preparat jest bezpieczny?

Tak, HairFor2 produkowany jest w Niemczech zgodnie z warunkami ISO