Sposób użycia

   1. Umyj włosy i wysusz je używając najlepiej szamponu Hairfor2, który jest specjalnie stworzony do mycia włosów po zastosowaniu HairFor2. Nie stosuj jeszcze żadnych produktów do stylizacji włosów, będziesz je mógł zastosować po nałożeniu HairFor2. Przed nałożeniem HairFor2 można stosować odżywki bez spłukiwania. Polecamy środek pogrubiający włosy - Toppek.

   2. HairFor2 nakłada się tylko i wyłącznie na suche włosy. Potrząśnij pojemnikiem gwałtowanie przez kilka sekund przed pierwszym użyciem. Dobrze jest również potrząsać pojemnikiem co kilka pryśnięć. Zacznij spryskiwać włosy 1-2 cm poza linią czoła z odległości ok. 20cm aby uzyskać najbardziej naturalny wygląd. Nanoszenie HairFor2 równo z linią czoła może nie dać całkowicie naturalnego wyglądu i pobrudzić czoło. Spryskuj włosy wiele razy przez około sekundę. W przerwach przeczesuj włosy używając najlepiej szczotki lub grzebienia o szerokim rozstawie włosia. Co jakiś czas potrząsaj pojemnikiem.

   3. Zobacz jak włosy z każdym pryśnięciem stają się gęstsze i grubsze. Pryskaj HairFor2 tak długo aż uznasz, że efekt zagęszczenia włosów jest optymalny. Po ostatnim pryśnięciu przeczesz włosy jeszcze raz. Możesz teraz dodatkowo zastosować lakier nabłyszczający, aby nadać włosom więcej połysku. Możesz też stosować najróżniejsze dodatkowe środki do włosów.

   4. Wiele osób poprzez metodę prób i błędów wymyśla sobie swój najlepszy sposób na zastosowanie HairFor2. Każde włosy są inne i istnieje wiele różnych fryzur dla których można w różny sposób stosować HairFor2.